ELT 9907192 DLCM 28/400...700-2B-C2 LEDdriver 400 t/m 700mA dimbaar opbouw met trekontlasting instelbaar d.m.v. dipswitches 400mA 12-16W, 500mA 15-20W, 600mA 18-24W, 700mA 18-24W
Artikel-ID:
19 Stück jetzt auf Lager
Neue Lieferung erwartet am:
20-05-2026 Nach der Bestellung
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers 9907192 Teilenummer vom Hersteller.
Anschluss Ausgang Nein
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Anschluss Eingang 1 x Federklemme
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Anschlussausgang 1 x Federklemme Het type aansluiting van de uitgang.
Breite 53mm Maximale Breite in Millimetern.
Eingangsspannung 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Form Rechteckig Die Form des Artikels.
Höhe 29,5mm Maximale Höhe in Millimetern.
Länge 115mm Produktlänge in Millimetern. Bei Leuchtstoffröhren ist sie ohne die Metallstifte am Ende, sofern nicht anders angegeben.
Strom Ausgang 400mA, 500mA, 600mA, 700mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
ELT 9907192 DLCM 28/400...700-2B-C2 LEDdriver 400 t/m 700mA dimbaar opbouw met trekontlasting
instelbaar d.m.v. dipswitches 400mA 12-16W, 500mA 15-20W, 600mA 18-24W, 700mA 18-24W