KGP RC15W350 Triac LEDdriver 350mA 9,5-14,7W dimbaar rond
Artikel-ID:
5 Stück jetzt auf Lager
Neue Lieferung erwartet am:
20-05-2026 Nach der Bestellung
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers RC15W350 Triac Teilenummer vom Hersteller.
Anschluss Ausgang Nein
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Anschluss Eingang 1 x Schnur
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Anschlussausgang Schnur Het type aansluiting van de uitgang.
Ausführung Vorschaltgerät Formontiert mit Verdrahtung Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Durchmesser 51mm Der Durchmesser in Millimetern, gemessen an der breitesten Stelle.
Eingangsspannung 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Farbe Weiß Die Farbe, die am häufigsten in dem Produkt vorkommt.
Form Rund Die Form des Artikels.
Höhe 22mm Maximale Höhe in Millimetern.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Strom Ausgang 350mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!