LTECH TD-10-100-450-G1T LEDdriver 100-450mA 10W dimbaar
Artikel-ID:
21 Stück jetzt auf Lager
Neue Lieferung erwartet am:
18-05-2026 Nach der Bestellung
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers TD-10-100-450-G1T Teilenummer vom Hersteller.
Anschluss Ausgang Nein
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Anschluss Eingang Schraubklemme
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Anschlussausgang 1 x Schraubklemme Het type aansluiting van de uitgang.
Breite 30mm Maximale Breite in Millimetern.
Eingangsspannung 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Höhe 20mm Maximale Höhe in Millimetern.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Länge 135mm Produktlänge in Millimetern. Bei Leuchtstoffröhren ist sie ohne die Metallstifte am Ende, sofern nicht anders angegeben.
Strom Ausgang 100mA, 150mA, 200mA, 250mA, 300mA, 350mA, 400mA, 450mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
dmv dipswitch intern instelbaar voor verschillen stromen. LED stroomsturing 100mA 0,9-4,2W, 150mA 1,4-6,3W, 200mA 1,8-8,4W, 250mA 2,3-10W, 300mA 2,7-9,9W, 350mA 3,2-9,8W, 400mA 3,6-10W, 450mA 4,1-9,9W