TCI 127562 MP65/1400 SVM slim multifunctionele LED driver 350-1400mA niet dimbaar
Artikel-ID:
5 Stück jetzt auf Lager
Neue Lieferung erwartet am:
07-06-2026 Nach der Bestellung
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers 127562 Teilenummer vom Hersteller.
Breite 30mm Maximale Breite in Millimetern.
Eingangsspannung 110V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Farbe Weiß Die Farbe, die am häufigsten in dem Produkt vorkommt.
Form Länglich Die Form des Artikels.
Höhe 21mm Maximale Höhe in Millimetern.
Länge 359mm Produktlänge in Millimetern. Bei Leuchtstoffröhren ist sie ohne die Metallstifte am Ende, sofern nicht anders angegeben.
Strom Ausgang 350mA, 400mA, 450mA, 500mA, 550mA, 600mA, 650mA, 700mA, 750mA, 800mA, 850mA, 900mA, 950mA, 1000mA, 1050mA, 1100mA, 1150mA, 1200mA, 1250mA, 1300mA, 1350mA, 1400mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
dmv dipswitch intern instelbaar voor verschillende stromen. LED stroomsturing 350mA 7-17,5W, 400mA 8-20W, 450mA 9-22,5W, 500mA 10-25W, 550mA 11-27,5W, 600mA 12-30W, 650mA 13-32,5W, 700mA 14-35W, 750mA 15-37,5W, 800mA 16-40W, 850mA 17-42,5W, 900mA 18-45W, 950mA 19-47,5W, 1000mA 20-50W, 1050mA 21-52,5W, 1100mA 22-55W, 1150mA 23-57,5W, 1200mA 24-60W, 1250mA 25-62,5W, 1300mA 26-65W, 1350mA 27-65W, 1400mA 28-65W
Voor 230V netspanning gelden deze waarden, zie de PDF manual bij gebruik op 110V
Zubehör
TCI 488787559K1 kit 2 x trekontlasting voor langwerpige voorschakelapparaten en LED drivers
TCI 180066/390 E linear box IP67 vsa behuizing voor langwerpige voorschakelapparaten van maximaal 360x31x31mm (lxbxh)