Osram Optotronic OT60/120-277 1A0 4DIMLT2E LED driver 350-1050mA 60W DALI dimbaar uitgangsstroom instelbaar met weerstand (niet inbegrepen) zie datasheet uitgangsstroom programeerbaar met Dali Magic hardware en Tuner4TRONIC software
Artikel-ID:
Nie mehr verfügbar
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers 925199 Teilenummer vom Hersteller.
Anschluss Ausgang Nein
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Anschluss Eingang 1 x Federklemme
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Anschlussausgang 1 x Federklemme Het type aansluiting van de uitgang.
Breite 77mm Maximale Breite in Millimetern.
Eingangsspannung 120V-277V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Form Rechteckig Die Form des Artikels.
Höhe 40mm Maximale Höhe in Millimetern.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Länge 133mm Produktlänge in Millimetern. Bei Leuchtstoffröhren ist sie ohne die Metallstifte am Ende, sofern nicht anders angegeben.
Osram Optotronic OT60/120-277 1A0 4DIMLT2E LED driver 350-1050mA 60W DALI dimbaar