Interlight IL-P595K4NU Easyfit Next+ LED inlegpaneel 30W 840 595x595mm UGR <19 inclusief niet dimbare LEDdriver
Artikel-ID:
Nie mehr verfügbar
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers IL-P595K4NU Teilenummer vom Hersteller.
Art der Leuchte Abgehängte Decke Soort armatuur op toepassing.
Außenmaße 595x595mm De buitenmaat is de grootste maat, vaak van de lampkop.
Breite 595mm Maximale Breite in Millimetern.
Farbe Weiß Die Farbe, die am häufigsten in dem Produkt vorkommt.
Farbtemperatur 4000K
2700K: extra warm wit
3000K: warm wit
3500K: neutraal wit
4000K: koel wit
5000-5500K: daglicht
6000K: koel daglicht
Ra=90 - 100 uitstekende kleurweergave-eigenschappen
Ra= 80 - 90 goede kleurweergave-eigenschappen
Ra= 60 - 80 matige kleurweergave-eigenschappen
Ra< 60 slechte kleurweergave-eigenschappen
Höhe 33mm Maximale Höhe in Millimetern.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Länge 595mm Produktlänge in Millimetern. Bei Leuchtstoffröhren ist sie ohne die Metallstifte am Ende, sofern nicht anders angegeben.
Leistung 30W Het vermogen dat de lamp opneemt. Dit is exclusief het vermogen van een eventueel voorschakelapparaat of transformator.
5 = 50-59
6 = 60-69
2700K extra warm wit
3000K warm wit
3500K neutraal wit
4000K koel wit
5000-5500K daglicht
6000K koel daglicht
Spannung 230V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden. U kunt het product dan toepassen binnen deze grenswaarden.
Stromsteuerung 800mA Bij stroomsturing worden de LED's in serie geschakeld. De driver moet de juiste stroomsterkte kunnen leveren.
UGR <19