ELT 9907185 DLCM 14/120...350-3B-C2-M2D LEDdriver 120 t/m 350mA Dali, Dali-2 dimbaar opbouw met trekontlasting instelbaar d.m.v. dipswitches 120mA 1,7-4,8W, 160mA 2,2-6,4W, 180mA 2,5-7,2W, 220mA 3,7-8,8W, 250mA 3,5-10W, 280mA 3,9-11,2W, 350mA 4,9-14W
Artikel-ID:
45 Stück jetzt auf Lager
Neue Lieferung erwartet am:
21-05-2026 Nach der Bestellung
Eigenschaften
Artikelnummer des Herstellers 9907185 Teilenummer vom Hersteller.
Anschluss Ausgang 1 x Federklemme
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Anschluss Eingang 1 x Federklemme
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Anschlussausgang 1 x Federklemme Het type aansluiting van de uitgang.
Breite 60mm Maximale Breite in Millimetern.
Eingangsspannung 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Form Rechteckig Die Form des Artikels.
Höhe 23mm Maximale Höhe in Millimetern.
Länge 86mm Produktlänge in Millimetern. Bei Leuchtstoffröhren ist sie ohne die Metallstifte am Ende, sofern nicht anders angegeben.
Strom Ausgang 120mA, 160mA, 180mA, 220mA, 250mA, 280mA, 350mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
ELT 9907185 DLCM 14/120...350-3B-C2-M2D LEDdriver 120 t/m 350mA Dali, Dali-2 dimbaar opbouw met trekontlasting
instelbaar d.m.v. dipswitches 120mA 1,7-4,8W, 160mA 2,2-6,4W, 180mA 2,5-7,2W, 220mA 3,7-8,8W, 250mA 3,5-10W, 280mA 3,9-11,2W, 350mA 4,9-14W